نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      14:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:171


نسخه چاپی
2 کشته و یک مجروح بر اثر برخورد سمند با تویوتا
گروه استان ها_ اصفهان _ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از جان باختن 2 نفر و مجروح شدن یک نفر بر اثر تصادف سواری سمند با تویوتا در کمربندی سده شهرستان لنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین پورقیصری" با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر اثر وقوع تصادف بین یک دستگاه خودروی سواری سمند با یک دستگاه سواری تویوتا در کمربندی سده شهرستان لنجان، بلافاصله در محل حضور یافتند.

وی افزود: برابر اعلام کارشناسان حاضر در صحنه در این حادثه براثر برخورد شدید رخ داده بین 2 خودرو، راننده و سرنشین خودروی سواری سمند در دم جان باخته و راننده خودروی سواری تویوتا نیز مجروح و روانه بیمارستان شد.

سرهنگ پورقیصری با اشاره به موقعیت محل تصادف و سرعت زیاد خودروها اظهار داشت: کارشناسان علت این حادثه را تجاوز به چپ خودروی سمند اعلام کردند.

پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: یکی از علت های وقوع تصادفات ناگوار در جاده ها تجاوز به چپ ناگهانی است که در این خصوص به رانندگان توصیه می کنیم با احتیاط کامل به رانندگی پرداخته و از عجله و شتاب در جاده خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون