نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/17      16:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
بهره مندي از تجربيات بازنشستگان يك راهبرد اساسي است
گروه استان ها – خراسان رضوي – جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا بر ضرورت برنامه ريزي براي بهره مندي از تجربيات ارزشمند بازنشستگان به عنوان يك راهبرد اساسي تاكيد كرد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "محسن فتحي زاده در همايش پیشکسوتان ناجا با تبریك دهه كرامت ، ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) و ميلاد پر سعادت حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) گفت: اميدواريم همه از فيوضات و بركات اين روزهاي مبارك بهره مند شويم.

وي توجه و رسيدگي به بازنشستگان كه زندگي خود را براي امنيت و آرامش مردم گذاشته اند را يك وظيفه مهم دانست و تصریح کرد: ما وظيفه داريم به بازنشسته هاي عزيز نيروي انتظامي كه عمري را صرف خدمت صادقانه به نظام مقدس جمهوري اسلايی ايران كرده اند اداي دين و تكليف كنيم .

جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا خاطرنشان كرد: ماموريت ها و مسئوليت پليس در انجام تكاليفي كه بر عهده دارد بسيار متنوع، پيچيده و سنگين و ايفاي اين نقش خطير در جامعه از اهميت ويژه اي برخوردار است و آنچه امروز شاهد آن هستيم مرهون تلاش و سعي همه خدمتگزاراني است كه از جان و هستي خود مايه گذاشتند تا پرچم اقتدار در كشور عزيزمان به اهتزاز درآيد.

وي تاكيد كرد: بايد بتوانيم با برنامه ريزي منسجم، خدمات شايسته و مناسبي به بازنشستگان عزيز ارائه دهيم و در اين عرصه، بسترهاي دسترسي را نيز فراهم كنيم تا بازنشستگان گرامي بتوانند با فرماندهان در ارتباط باشند.

سردار فتحي زاده گفت: نبايد اجازه بدهيم بين بازنشستگان و فرماندهان فاصله  بيفتد و اين فرآيند نيازمند نظم و سازماندهي است.

جانشين معاون هماهنگ كننده ناجا در پايان خاطرنشان کرد: برنامه ريزي منسجم براي بهره مندي از تجربيات بازنشستگان، يك راهبرد اساسي و ايده هاي شما براي ما راهنما است تا بتوانيم عملكرد و خدمات بهتر و حضور شایسته اي در جامعه داشته باشيم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون