نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/18      10:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:350


نسخه چاپی
متلاشی شدن باند قاچاق مواد مخدر با کشف 225 کیلو تریاک
گروه استان ها- خراسان جنوبی- عصر روز گذشته با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی مأموران پلیس در شهرستان نهبندان، یک باند توزیع و حمل مواد مخدر متلاشی و 225 کیلو تریاک کشف شد.

سرهنگ"سعید دادگر"جانشین فرماندهی انتظامی اسنان خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: عصر روز گذشته مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی مواد مخدر و حمل آن به شهرهای مرکزی کشور، موضوع را پیگیری کردند.

وی تصریح کرد: مأموران هنگام گشت زنی و کنترل محورهای فرعی در شهرستان نهبندان، به یک سواری سمند مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

دادگر افزود: راننده خودروی سمند با مشاهده مأموران بر سرعت خود افزود و متواری شد که هنگام فرار یک خودروی پژو 405 نیز خودروی سمند را اسکورت کرد و قصد داشتند خودروی مأموران را منحرف کنند و متواری شوند.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: مأموران با تشکیل تیم های ویژه مبارزه با مواد مخدر خودروهای متواری شده را تعقیب کردند و با علائم هشدار دهنده و شلیک تیر هوایی به خودروها دستور ایست دادند که در برتری عملیاتی پلیس، رانندگان خودروها هنگامی که عرصه را بر خود تنگ دیدند مجبور شدند توقف کنند و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

به گفته وی با اقدام سریع و به موقع مأموران 4 عضو این باند مواد مخدر که سرنشینان خودروها بودند دستگیر شدند و در بازرسی از صندوق عقب خودروی سمند 225 کیلو تریاک کشف شد.

دادگر خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان منتقل شدند و تحقیقات پلیس در خصوص سایر جرایم اعضای این باند ادامه دارد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون