نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/18      11:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:160


نسخه چاپی
دستگیری 2 سوداگر مرگ با یک تن و 192 کیلو مواد افیونی
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف یک تن و 192کیلو مواد افیونی در عملیات مسلحانه پلیس "ایرانشهر" خبر داد.

سردار"محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "ایرانشهر "با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند قاچاق که به صورت مسلحانه و با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، قاچاقچیان را ظهر روز گذشته در حال جا به جایی مواد مخدر با یک دستگاه  وانت در یکی از محورهای مواصلاتی فرعی مهرستان-ایرانشهر شناسایی و با علائم هشدار دهنده دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: راننده خودرو بدون توجه به هشدارهای مکرر پلیس متواری شده و سرنشینان آن به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند.

وی ادامه داد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر خودرو حامل مواد را با قانون به کارگیری سلاح متوقف و قاچاقچیان با رها کردن خودرو به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری عنوان کرد: در پاک سازی منطقه ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ، یک تن و 178 کیلو  و 294گرم تریاک، 14کیلوگرم سایر مواد مخدر، یک قبضه سلاح کلاش، 5 تیغه خشاب به همراه 141 فشنگ جنگی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتي و حضور در تمام نقاط استان اجازه نخواهد داد قانون شکنان و قاچاقچيان به اهداف پليد خود دست پيدا کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون