نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/18      15:17:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
کشف 258 قوطی روغن موتور خارجی در ایلام

گروه استان ها - ایلام- فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف 258 قوطی روغن خارجی و160قوطی موتور شور خودرو با ارزش 2میلیارد ریال در ایلام خبر داد.

 

سردار "نورعلی یاری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستاي اهداف راهبردي ناجا مبني بر تشديد اقدامات کنترلي و مبارزه با قاچاق کالا و در پی خبری  مبنی بر دپو مقادیر زیادی انواع  روغن موتور خودرو در انبار فروشگاه لوازم و قطعات خودرو در ایلام ، موضوع در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی با همکاری اداره مبارزه با جرایم اقتصادی و هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی استان با رعایت کلیه جوانب قانونی به محل مربوطه مراجعه کردند.

وی خاطر نشان کرد: در بازرسی های اولیه،  156 قوطی یک لیتری و 102 قوطی چهار لیتری با مارک TOTachi و  160 قوطی محلول موتور شور ، با ارزش تقریبی 2میلیارد ریال کشف شد.

یاری متذکر شد: در این راستا یک متهم دستگیر ، که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان در پایان با اشاره به عزم جدی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و هم چنین  اخلال گران اقتصادی، از شهروندان خواست هر گونه موارد مشکوک در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیس از طریق سامانه 110 گزارش کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون