نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      11:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:166


نسخه چاپی
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان عنوان کرد
عزم جدی مرزداران سيستان و بلوچستان برای مقابله با هرگونه تجاوز مرزي/ خانواده شهدا پرچمدار ارزش‌های نظام هستند
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان قاچاق را يكي از لطمه های جبران ‌ناپذير بر پيكر اقتصاد قلمداد کرد و گفت: مرزداران سيستان و بلوچستان با عزم جدي با هرگونه تجاوز مرزي برخورد می کنند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، سردار "محمد ملاشاهي" فرمانده مرزباني سیستان و بلوچستان و "احمدعلی موهبتي" استاندار همزمان با دهه کرامت، با خانواده شهید مرزبانی "مرتضی رضایی" دیدار کردند که سردار "محمد ملاشاهي" در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، قاچاق را يكي از لطمه های جبران ‌ناپذير بر پيكر اقتصادي و اجتماعي کشور قلمداد کرد و گفت: مرزداران سيستان و بلوچستان با عزم جدي با هرگونه تجاوز مرزي، قاچاق سوخت، كالا و مواد مخدر در مرزها برخورد می کنند.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا پرچمدار ارزش‌های نظام هستند، ادامه داد: تکریم از خانواده معظم شهدا همواره در برنامه‌های فرماندهان نیروی انتظامی است چراکه خانواده شهدا، توصیف فرهنگ ایثار و شهادت هستند و آثار خون شهدا امروز در جامعه دیده می‌شود.

*معنويت و اعتقادات اسلامي نيروهاي مرزباني موجب شكست معاندان شده است

"احمدعلی موهبتی" استاندار سیستان و بلوچستان نیز در این دیدار رشادت‌ها و جانفشاني‌هاي شهدای گرانقدر مرزبانی ناجا را وصف ناپذیر توصیف کرد و اظهار داشت: شهدا مايه‌ سعادت و افتخار کشور هستند و باید جایگاه معظم خانواده این عزیزان، همواره مورد تکریم قرار گیرد.

وی با بیان اینکه مرزبانان امنیت و آرامش را به هموطنان هدیه می‌دهند، عنوان کرد: معنويت و اعتقادات اسلامي كه در نيروهاي مرزباني وجود دارد موجب شكست سوداگران مرگ، اشرار و معاندان نظام اسلامی شده است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح كرد: خوشبختانه علیرغم همه‌ مشكلات و تهديداتي كه در استان وجود دارد، با زحمات شبانه‌روزي، مجاهدت و ايثارگري نيروهاي امنيتي خصوصا مرزداران غيور و همراهي مردم، هيچ گونه مشكل امنيتي وجود ندارد و دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران آرزوي ناامن كردن اين استان و كشور عزيزمان را با خود به‌ گور خواهند برد.

وی هدف از اين ديدارها را، تجديد ميثاق با شهدا، زنده نگه داشتن ياد و خاطره آنها، تقويت روحيه خدمت و از خود گذشتگي، بررسي و رفع مشكلات خانواده شهدا و دلجويي از آنها عنوان كرد.

گفتنی است؛ شهيد "مرتضی رضايي" دوم اردیبهشت ماه سال جاری در منطقه گواتر حوزه پايگاه درياباني چابهار، حين حراست از مرزهاي آبي کشور و مبارزه با پديده شوم قاچاق به فيض شهادت نائل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون