نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      11:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:109


نسخه چاپی
15 هکتار از مزارع کشاورزی در بدره طعمه حریق شد
گروه استان ها- ایلام - فرمانده انتظامي شهرستان بدره از آتش سوزی 15 هکتار از مزارع کشاورزی شهرک ولیصر(عج) این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "عزت اله متین فر" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اعلام این خبر ،اظهار داشت: طی تماس های مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی در مزارع کشاورزی شهرستان بدره، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی افزود: گزارش ماموران اعزامی حاکی از آن است  15 هکتار از مزارع کشاورزی و تعداد زیادی از درختان بلوط روستای جابر از توابع بخش مرکزی شهرک ولیعصر(عج) طعمه حریق شد.

وی افزود: با حضور به موقع عوامل انتظامی، آتش نشانی و کمک های مردمی ،این آتش سوزی در کمترین زمان ممکن و بدون خسارت جانی مهار شد.

متین فر، تصريح کرد: طی تحقیات صورت گرفته از محل، متاسفانه برخی از افراد سود جو از تاریکی شب استفاده و اقدام به آتش سوزی عمدی مزارع کشاورزی کرده اند که در این خصوص پرونده تشکیل و به مرجع قضائی ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد : آتش زدن مزارع کشاورزی به هر منظوری جرم است و قانون گذار برای آن مجازات تعیین کرده؛ نیروی انتظامی نیز در این خصوص با هیچ کس تعارفی ندارد و برابر قانون با متخلفان برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون