نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      14:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:249


نسخه چاپی
کشف 400 کیلو مواد افيوني در خراسان رضوی
گروه استان ها_ خراسان رضوی_ فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه سواری پژوپارس و کشف 400 کیلو موادافيوني در عملیات ضربتی پلیس خبر داد.

سردار" محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این عملیات ضربتی گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان خواف در عملیاتي مشترك با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی از انتقال یک محموله موادمخدر به این استان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی خودرو پژوپارس حامل موادمخدر در یکی از مناطق حوزه استحفاظی شهرستان خواف به راننده این خودرو دستور ايست دادند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: راننده خودرو پس از مشاهده ماموران انتظامی بدون توجه به دستور پليس از محل متواري كه پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، ماموران با استفاده از قانون به كارگيري سلاح خودرو پژو پارس مورد نظر را متوقف کردند.

سردار محمدکاظم تقوی با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه،گفت: ماموران در بازرسی از این خودرو 303 کیلوگرم ترياك و 97 كيلوگرم حشيش را که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: نيروي انتظامي با اشراف اطلاعاتي و رصد مداوم باندهاي حمل و توزيع موادمخدر، اجازه نخواهد داد اين افراد سودجو به اهداف پليد خود دست يابند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون