نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      15:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:362


نسخه چاپی
فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ :
کارکنان یگان ویژه ، خادمین ملت و طلایه داران ایثار و از خود گذشگی هستند
گروه ناجا _ فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ گفت : کارکنان یگان ویژه خادمین ملت و طلایه داران ایثار و از خود گذشتگی هستند.

 

 

به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سردار " سعید مطهری زاده " در جمع کارکنان تیپ ویژه تهران بزرگ اظهار داشت : خدمت در نیروی انتظامی عبادتی برجسته و با فضیلت است که اگر با نیت خالص و قصد قرب الهی انجام شود ، جدای از اینکه سبب محبوبیت وتکریم از سوی مردم می شود ،اجر و پاداش اخروی آن نیز نزد خداوند متعال محفوظ است .

وی بیان کرد : کارکنان یگان ویژه خادمین ملت و طلایه داران ایثار و از خود گذشتگی هستند و باید علاوه بر داشتن آمادگی جهت مقابله با ناآرامی ها ، از اخلاق اسلامی ، سعه صدر و فروتنی در سطح بالایی برخوردار باشند .

فرمانده تیپ ویژه تهران بزرک اظهار داشت :  کارکنان نیروی انتظامی متولی امنیت داخلی و مأمور به مقابله با ناهنجاری ها و فعالیت های مغایر با قانون اساس در نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و باید بیش از هر قشر دیگر به خطرات و لطمات پیرامون خانواده خود توجه کنند .

مطهری زاده با بیان این که دشمنان هميشه مشغول برنامه ریزی برای توطئه و فتنه انگیزی در ايران اسلامي هستند و طی این مدت از هيچ تلاشي براي ايجاد تفرقه در كشور دريغ نكرده اند اما هوشياري ، وحدت مردم ، بصیرت و آمادگی عملیاتی کارکنان خدوم یگان های ویژه  توطئه هاي دشمنان را همواره خنثي كرده است.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: کارکنان یگان ویژه در عین داشتن اقتدار و صلابتی که در اجرای مأموریت های خود دارند ، از رفعت و از خود گذشتگی خاصی برخوردار هستند که این شاخصه در عملکرد های اجتماعی آنها به وضوح قابل رؤیت است . #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون