نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:143


نسخه چاپی
در دیدار سردار "شیرزاد"با رئیس پلیس کشور قطر تاکید شد:
لزوم توسعه دیپلماسی پلیسی جمهوری اسلامی ایران و قطر
گروه ناجا - رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با رئیس پلیس کشور قطر بر لزوم تقویت دیپلماسی پلیسی و تبادل هیئت های علمی و آموزشی در راستای فعالیت‌ های مشترک دو کشور ایران و قطر تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "هادی شیرزاد" رئیس پلیس بین الملل ناجا به دعوت " سرلشکر سعد بن جاسم الخلیفی" رئیس پلیس کشور قطر به این کشور سفر و با وی در محل وزارت کشور قطر دیدار و گفت و گو کرد.

سردار "هادی شیرزاد" در این دیدار با اشاره به ارتباط مطلوب بين مسئولان پليس جمهوری اسلامی ايران و قطر و اينترپل تهران و دوحه، پيگيري موضوعات مشترک پليسي از جمله موضوعات جنايي و مرزي، رسيدگي موثر به درخواست استرداد مجرمان فراري جرايم مختلف به ويژه جرايم سازمان يافته فراملي را خواستار شد.

وی بر لزوم تقویت دیپلماسی پلیسی و تبادل هیئت های علمی و آموزشی در راستای فعالیت‌ های مشترک دو کشور ایران و قطر تاکید کرد.

رئیس پلیس بین الملل ناجا با اشاره به برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال 2022 در کشور قطر، استفاده از تجارب و دانستنی های مربوط به کنترل مسابقات ورزشی از سوی پلیس جمهوری اسلامی ایران را مطرح کرد که مورد استقبال طرف قطری قرار گرفت و مقرر شد برای عملیاتی کردن آن، مراتب در دستور کار پلیس هر دو کشور قرار گیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون