نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/19      15:32:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314


نسخه چاپی
جانشین فرمانده یگان ویژه شرق استان تهران:
رضايت مردم، شاخصه موفقيت و توسعه پليس حرفه اي است
گروه ناجا– جانشین فرمانده یگان ویژه شرق استان تهران، رضايت مندي مردم را مهم ترين افتخار و شاخصه بارز موفقيت و توسعه پليس حرفه اي گرا دانست.

 

 

 به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ دوم "یعقوب علی عروجی" در جمع کارکنان یگان ویژه شرق استان تهران، اظهار داشت: مردم با دیدن پلیس احساس آرامش می کنند و این همان مصداق واقعی یار مهربان مردم بوده و این عنوان یکی از افتخارات مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به اینکه جامعه محوري ، دانش بنياني و عمل گرايي ، شاخصه هاي پليس خدمتگزار در جامعه است افزود: اين رضايت مندي منجر به اعتماد سازي و استحكام بنيان تعاملي پليس و مردم است و مردم را به عنوان سرمايه هاي اجتماعي نيروي انتظامي با اهداف تاميني و كنترلي پليس همگام و همسو مي سازد.

جانشین فرمانده یگان ویژه شرق استان تهران به اصل جامعه محوري در كار پليس اشاره كرد و گفت: رويكردهاي اجتماعي به كار و ماموريت پليسي وجهه و جهت مي دهند و اين رويكردهاي اثر بخش با توجه به اصل دانش بنياني ، حركت حرفه اي پليس خدمتگزار به سمت و سوي توسعه و تحول را تكميل مي كنند.

عروجی بیان داشت: آنچه افكار عمومي از پليس انتظار دارند نتيجه ملموس اقدامات و عملكرد و همچنين اعتقاد راسخ پليس به عمل گرايي است و پليس بايد با رعايت نظم و اخلاق و توجه به قانون و حقوق اجتماعي چهره اي از خود به نمايش بگذارد.

این مقام انتظامی در پایان رضايت مردم راشاخصه موفقيت وتوسعه پليس حرفه اي گرا برشمرد و تصریح کرد: تامين بالاترین سطح از رضايتمندي عمومي ازاهداف اساسي نيروي انتظامي به شمارمي رود. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون