نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      9:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان خودرو در قزوین

گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو و محتویات داخل و کشف 25 فقره سرقت در قزوین خبر داد.

 

سردار "مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: با ارجاع یک پرونده سرقت خودرو به پلیس آگاهی استان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی، تخصصی و گشت زنی های هدفمند، 2 سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه آنها در مخفیگاه شان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی فنی کارآگاهان پلیس آگاهی به 5 فقره سرقت خودرو و 20 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف و 5 مالخر را به عنوان خریدار وسایل سرقتی معرفی کردند که ماموران پلیس در یک عملیات ضربتی، مالخران را دستگیر کردند. متهمان پس از تکمیل پرونده در اختیار مقامات قضائی قرار گرفتند.

سردار حاجیان در پايان با اشاره به اینکه اموال مسروقه کشف شده از سارقان پس از شناسایی مال باختگان به آنان بازگردانده شد، خاطر نشان کرد:  اشياء قيمتي، اسناد و مدارک اتومبيل و هويتي در داخل خودرو اگر در معرض ديد قرار گیرند، براي سارقان وسوسه انگيز خواهند بود.

سردار حاجیان از شهروندان خواست تا از گذاشتن هر گونه وسيله با ارزش داخل خودرو و در معرض ديد خودداري کنند. همچنین از پارک خودروهای خود در مکان های خلوت اجتناب و آن را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون