نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      10:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:281


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان منزل
گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس کلانتری پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری 3 سارق منزل و یک مالخر با اعتراف به 54 فقره سرقت، خبر داد .

سرهنگ کارآگاه" قاسم دستخال" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس،گفت: پرونده ای از کلانتری 101 تجریش با موضوع سرقت منزل برای شناسایی متهمان پرونده به پایگاه یکم پلیس آگاهی ارجاع شد.

وی بیان داشت: درادامه تحقیقات پلیسی 3 پرونده مشابه دیگری به ارزش 80 میلیارد ریال به این پایگاه ارجاع شد. تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم به طور ویژه شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: با بررسی صحنه های جرم و تحقیقات میدانی، تصویری از یکی از سارقان به دست آمد که در پایش های اطلاعاتی، متهم شناسایی و مشخص شد که سابقه دار بوده و مخفیگاه وی در یکی از شهرستان های استان البرز است.

رئیس پایگاه یکم با اشاره به اینکه متهم در مخفیگاهش دستگیر شد، افزود: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم به جرم ارتکابی با همکاری 2 همدست خود اعتراف کرد.

سرهنگ دستخال ابراز داشت: مخفیگاه 2 متهم دیگر نیز در تهران شناسایی و هر 2 سارق در عملیات های جداگانه در 21 و 28 تیرماه دستگیر و از مخفیگاه متهمان تعدادی مدارک هویتی، تلفن همراه، چک و غیره کشف شد.

وی تصریح کرد: متهمان در تحقیقات فنی به 54 فقره سرقت منزل با همکاری یکدیگر در محدوده شمال و شمال شرق تهران اعتراف و اظهار داشتند که اموال مسروقه را به مالخری در مرکز پایتخت فروخته اند.

این مقام انتظامی افزود: در نهایت مالخر اموال مسروقه نیز در دوم تیرماه در مخفیگاهش دستگیر و به همکاری با سارقان اعتراف کرد.

سرهنگ دستخال با بیان اینکه تا کنون 46 تن از مال باختگان شناسایی شده اند، خاطر نشان کرد: اعضای باند سارقان منزل با دستور مراجع قضائی روانه زندان شده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون