نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      10:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:461


نسخه چاپی
در جلسه اندیشه ورزی برنامه های هفته ناجا تاکید شد
لزوم بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی و رسانه به منظور اجرای برنامه های هفته ناجا
گروه ناجا - رئیس ستاد برگزاری هفته ناجا دانشگاه علوم انتظامی امین بر لزوم بهره مندی از ظرفیت رسانه و فضای مجازی به‌منظور اجرای برنامه های هفته ناجا این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "پرویز آهی" در جلسه اندیشه ورزی برنامه های هفته ناجا با اشاره به اینکه 24 برنامه توسط 7 کمیته تخصصی مورد تصویب دبیرخانه ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا قرار گرفته است، گفت: تلاش ما بر این است که دستورالعمل اجرایی برنامه های هفته ناجا دانشگاه امین پس از ابلاغ نهایی دستورالعمل کلی برنامه ها از طریق دبیرخانه هفته ناجا تدوین شود.  

وی با بیان اینکه مراسم تکریم از خانواده کارکنان یکی از پرمخاطب ترین برنامه ها در هفته ناجاست، ادامه داد: هر سال جشن خانوادگی طی دو شب برای کارکنان و دانشجویان دانشگاه امین برگزار می شود اما امسال با توجه به تقارن ماه محرم و صفر با هفته ناجا، این مراسم بعد از ایام محرم در هفته وحدت اجرا خواهد شد.

معاون هماهنگ کننده دانشگاه علوم انتظامی امین بهره مندی از ظرفیت فضای مجازی و رسانه را به منظور اجرای برنامه های هفته ناجا این دانشگاه، امری بدیهی و موثر خواند و تصریح کرد: گروه هنر دانشکده منابع سازمانی دانشگاه، آمادگی هرگونه همکاری با دبیرخانه ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا را دارد.

رئیس ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا دانشگاه علوم انتظامی امین افزود: همانطور که مجموعه ارتش و سپاه در طول ماه در حوزه رسانه دارای برنامه ثابت از رسانه ملی هستند، ناجا هم با اجرای ماموریت های متعدد نیاز به یک برنامه ثابت تلویزیونی به منظور انعکاس فعالیت های خود دارد.

سردار آهی با تاکید بر اینکه هفته ناجا فرصت مناسبی برای به تصویر کشیدن ماموریت ها و معرفی خدمات کارکنان خدوم به مردم است، تصریح کرد: دانشگاه علوم انتظامی امین آمادگی و پتانسیل اجرای مراسم صبحگاه مشترک با حضور فرماندهان و مسئولان در هفته ناجا را دارد. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون