نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      10:53:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:451


نسخه چاپی
معرفی پلیس مقتدر و دانش بنیان از طریق رسانه ملی در هفته ناجا
گروه ناجا - رئیس دبیرخانه ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا با تاکید بر معرفی پلیس مقتدر و دانش بنیان از طریق رسانه ملی در هفته ناجا گفت: تولیدات هنری و رسانه ای ناجا باید با تکیه بر ماموریت ها و فعالیت های رده های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "یونس شعبانیان" در جلسه اندیشه ورزی برنامه های هفته ناجا گفت: نیروی انتظامی از لحاظ وظایف و اقدامات، دومین سازمان اجرایی مهم در کشور محسوب می شود که عمدتا مخاطبان آن مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه هر سال مراسم تجلیل از کارکنان و خانواده آنها توسط رده های ناجا به صورت مستقل برگزار می شود، ادامه داد: امسال برنامه تجلیل از کارکنان ناجا توسط سازمان ها و نهادهای مرتبط با ناجا انجام می شود.  

رئیس دبیرخانه ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا تصریح کرد: نگاه دانش بنیانی پلیس در تولیدات رسانه ای یک نوع نگاه کمی است که باید متحول شود و فرآیند عملیاتی پلیس علمی در آن دیده شود.

وی با تاکید بر معرفی پلیس مقتدر و دانش بنیان از طریق رسانه ملی در هفته ناجا عنوان کرد: تولیدات هنری و رسانه ای ناجا باید با تکیه بر ماموریت ها و فعالیت های رده های تخصصی دانشگاه علوم انتظامی امین باشد.

رئیس دبیرخانه ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا با اشاره به اینکه اجرای برنامه سخنرانی اساتید و کارکنان در مدارس و دعوت از اساتید دانشگاه های برجسته کشور توسط دانشگاه علوم انتظامی امین در هفته ناجا می تواند از جنبه محتوایی موثری در سطح ناجا برخوردار باشد، گفت: دبیرخانه ستاد برگزاری برنامه های هفته ناجا سعی بر این دارد، برنامه های حوزه دانشگاه امین را با نگاه رسانه ای بیشتری نسبت به گذشته دنبال کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون