نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      12:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:400


نسخه چاپی
نيروي انتظامي در برخورد با شبكه هاي قاچاق موفق بوده است

گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در مشهد از اقدامات موفقیت آمیز نيروي انتظامي در كشف و برخورد با شبكه هاي قاچاق و برقراري امنيت، تشكر كرد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرلشکر «محمد باقري» صبح امروز با حضور در ستاد فرماندهي انتظامي استان از نمايشگاه توانمندي هاي پليس خراسان رضوي بازديد كرد.

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در حاشيه اين بازديد با مثبت ارزيابي کردن اقدامات، عملكرد و دستاوردهاي پليس در حوزه هاي انتظامي و مرزباني خراسان رضوي، گفت: این استان از مهم ترين استان هاي كشور بوده و امنيت‌ آن حائز اهميت بسيار است.

وي با بیان اینکه نيروي انتظامي عملکرد خوبي در بخش هاي مرزباني و انتظامي در اين استان داشته و توفيق هاي زيادي نيز به دست ‌آورده است ، تاكيد كرد: در حوزه امنيت بايد اقدامات رو به رشد و قابل ارتقاء داشته و امروز به پشتوانه حضور مقتدرانه پليس و هماهنگي و همكاري ديگر نيروهاي مسلح، امنيت قابل قبولي وجود دارد.

سرلشکر باقري گفت: اهتمام جدي وجود دارد تا از پليس پشتيباني به عمل آيد و نيروي انتظامي بتواند به وظايف خود به نحو شايسته و مطلوب عمل كند.

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح خاطرنشان كرد: مسئله انسداد مرزها موضوع مورد توجه نظام است كه با توجه به مقدورات و اعتبارات در نظرگرفته شده به خوبي پيش مي رود و از آنجا كه مرزهاي كشور ما طولاني است انسداد مرزها زمانبر است.

وي اظهار داشت: اقدامات نيروي انتظامي در كشف و برخورد با شبكه هاي قاچاق و برقراري امنيت موفق و حائز اهميت است اگر چه به لحاظ قرار گرفتن كشورمان در همسايگي نخستین كشور توليد موادمخدر و شرارت هاي آمريكا، ماموريت هاي ما از اهميت و حساسيت هاي بيشتري در دنیا برخوردار مي شود.

سرلشکر باقري در اين بازديد كه فرمانده نيروي انتظامي و جمعي از معاونان ستاد كل نيروهاي مسلح و فرماندهان عالي رتبه ناجا حضور داشتند، گفت: كشور ما خط مقدم مبارزه با موادمخدر است اما با توجه به تحريم هاي ظالمانه اخير روند اقدامات با آسيب هايي مواجه بوده كه تهديدات آن متوجه كشورهاي اروپايي خواهد بود.

در ادامه اين بازديد، رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح از يگان هاي نمونه انتظامي و مرزباني استان خراسان رضوي مستقر در ميدان صبحگاه پليس خراسان رضوي بازديد كرد.

اين در حالي است كه سردار «حسين اشتري» فرمانده ناجا در ادامه از طریق ويدئو كنفرانس در خصوص برنامه ها و اقدامات و طرح هاي پليس در هفته بزرگداشت ناجا به ايراد سخن پرداخت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون