نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      12:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:437


نسخه چاپی
امنيت نقش موثري در فعالیت شهروندان شرق كشوردارد

گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در مراسم صبحگاه فرماندهي انتظامي خراسان رضوي، گفت: امنيت نقش موثري در احساس آرامش شهروندان دارد تا بدون دغدغه و با اطمينان خاطر در مناطق شرقي كشور به فعاليت بپردازند.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرلشکر «محمد باقري» در آیين صبحگاه ستاد فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوي، گفت: ياد و نام شهداي انقلاب اسلامي و به خصوص شهداي نيروي انتظامي و شهداي مرزباني را گرامي مي داريم و خداوند را شاكر هستيم كه در آستانه ميلاد با سعادت حضرت علي ابن موسي الرضا(ع) توفيق یافتيم خدمات و اقدامات و عملكرد نيروهاي مسلح در استان خراسان رضوي را مورد ارزيابي قرار دهيم.

وي افزود: آنچه در مرزها شاهد بوديم اين كه مرزبانان غيور نيروي انتظامي با حداكثر توان و حرکت رو به جلو و شتابان براي امنيت و انسداد مرزها در تلاش هستند و نيروهاي ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در مناطق مرزي شرق كشور حضور فعالانه دارند.

سرلشکر باقري، گفت: امنيت مطلوب و شايسته در شرق كشور مرهون حضور مقتدرانه نيروي انتظامي و ديگر نيروهاي مسلح است و اميدواريم با تدابير فرمانده مقتدر ناجا و حضور فرماندهان شايسته نيروي انتظامي و مرزباني ان شاء الله شاهد ارتقاء هر چه بیشتر امنيت در خور شان شهروندان عزيز در اين استان و مشهدالرضا بوده و اين لياقت را داشته باشيم كه بهترين امنيت را برقرار سازيم.

رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح، گفت: امنيت نقش موثري در احساس آرامش شهروندان دارد تا بدون دغدغه و با اطمينان خاطر در  مناطق شرقي كشور به فعاليت بپردازند.

سرلشکر باقري با تشكر از حضور مقتدرانه پليس و مرزبانان در استان خراسان رضوي از خانواده هاي صبور آنان نيز تشكر كرد و گفت: بدون پشتيباني خانواده هاي گرامي نيروهاي مسلح، تلاش ها و مجاهدت نيروي انتظامي تحقق نمي يافت.

گفتنی است در اين مراسم، سردار «محمدكاظم تقوي» فرمانده انتظامي خراسان رضوي در گزارشي به سرلشکر باقري، رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح، سردار اشتري، فرمانده ناجا و معاونان ستاد كل نيروهاي مسلح خير مقدم گفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون