نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:216


نسخه چاپی
روزآمدي و ارتقاء عملكرد نیروی انتظامی در مناطق مرزي يك ضرورت است

گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران بر اهتمام جدي براي توسعه خدمات و ارتقاء عملكرد نیروی انتظامی در مناطق مرزي كشور تاكيد كرد.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار « حسين اشتري » درجلسه جمع بندی نظارت عالی ستادی وارزیابی میدانی از یگان های مستقر در فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با تبريك دهه كرامت گفت: ان شاء اله حضور سرلشکر باقري ،رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح و هيئت همراه مايه خير و بركت و ارتقاء هرچه بيشتر نظم و امنيت در شرق كشور باشد.

فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران افزود: نيروي انتظامي بر اساس تدابير و منويات فرمانده معظم كل قوا ماموريت هاي خود را انجام مي دهد و خوشبختانه با حمايت هاي ستاد كل نيروهاي مسلح و روحيه جهادي و تلاش همكاران رشد و پيشرفت خوبي را  در این راستا شاهد بوده ايم.

وي گفت: در استان خراسان رضوي با حضور مقتدرانه فرماندهي انتظامي و فرماندهي مرزباني خراسان رضوي و خراسان جنوبي سعي و تلاش بسيار خوبي صورت گرفته و مصوبات ستاد كل و تدابير بر اساس اولويت هاي مشخص شده انجام مي شود.

فرمانده ناجا در بخش ديگري از سخنان خود بر ضرورت روز آمدي، توجه و توسعه اقدامات و عملكرد پليس در مناطق مرزي تاكيد كردو بیان داشت: موضوع انسداد مرزها نيز همان گونه كه رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح اشاره کرد به علت گستردگي مرزها زمانبر است و بايد با اهتمام بيشتري وارد ميدان عمل شويم.

وي حاشيه نشيني، اتباع خارجي و جرايم سايبري را از مهم ترين موضوع هاي امنيتي در استان خراسان رضوي دانست كه با تلاش و اقدامات گسترده و تخصصي پليس، گام هاي مثبت و ارزنده اي در رفع این معضلات برداشته شده است.

سردار اشتري درپايان با اشاره به اولويت هاي نيروي انتظامي در سال 98 گفت: اميدواريم با استفاده از ظرفيت هاي موجود، گسترش اشراف اطلاعاتي و هوشمندسازي پليس و ديگر اقداماتي كه در اولويت هاي نيروي انتظامي تاكيد كرده ايم بتوانيم سرباز ولايت و خدمتگزار لايقي براي امنيت مردم باشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون