نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/20      14:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:394


نسخه چاپی
پرونده سارق درون خودرو بسته شد
گروه‌استان‌ها- فارس- فرمانده انتظامي شهرستان "شیراز" از دستگيري يك سارق حرفه اي محتویات داخل خودرو با 20 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ "دلاور القاصی مهر" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در شيراز، افسران تجسس دايره مبارزه با سرقت کلانتری "23 گلدشت"، شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان احتمالی را در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران کلانتری با بررسي های میدانی و افزايش گشت زني های هدفمند در محدوده سرقت هاي انجام شده، موفق شدند يك نفر كه در ساعات پاياني شب در بين خودروهاي پارك شده بود را دستگير و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ "القاصی مهر" با اشاره به اینکه پس از بررسي هاي فني مشخص شد متهم از سارقان حرفه اي و سابقه دار مي باشد، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجويي هاي فني پليس، به 20 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي شهرستان "شیراز" با بیان اينكه متهم پس از انجام تحقيقات تكميلي تحويل مراجع قضائي شد، از شهروندان خواست با رعايت تدابير پيشگيرانه از سرقت مانند نصب سيستم دزدگير و استفاده از قفل و تجهيزات ضد سرقت، سارقان را در انجام عمل مجرمانه ناكام بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون