نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/21      19:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
خدمت صادقانه و حضور مقتدرانه در ماموریت های متنوع و برقراری امنیت، شاخصه اصلی پلیس
گروه استان ها - خراسان رضوی- فرمانده نیروی انتظامی خدمت صادقانه و حضور مقتدرانه در پوشش ماموریت های متنوع و برقراری امنیت را شاخصه اصلی کار پلیس دانست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در همایش بصیرت افزایی فرماندهان عالی رتبه نیروی انتظامی که در مشهد برگزار شد با تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت امام رضا(ع) به فرماندهان عالی رتبه ناجا و خانواده های آنان و جمعی از فرماندهان ستاد کل نیروهای مسلح که توفیق حضور در مشهد مقدس و زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج(ع) را یافته و در این همایش شرکت کردند، خیر مقدم گفت.

فرمانده ناجا افزود: حجم کار در نیروی انتظامی بسیار گسترده، سنگین و سخت است و کارکنان ناجا با روحیه جهادی و انقلابی به وظایف و تکالیف خود عمل می کنند و آنچه محور و پشتیبان موفقیت های روزافزون پلیس در عرصه خدمت به نظام و انقلاب اسلامی است حمایت خانواده عزیز کارکنان است.

سردار اشتری خاطر نشان کرد: امنیت نقش موثری در پیشرفت و توسعه کشور دارد چرا که در نبود امنیت هیچ کاری اعم از اعتقادی، اقتصادی و فرهنگی به پیش نمی رود.

فرمانده ناجا گفت: مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا در فرمایشات خود به نقش همسران مدیران در موفقیت آنان اشاره داشتند و ما نیز بر این اساس به نوبه خود از خانواده های این عزیزان تشکر می کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تهدیدات و آسیب های اجتماعی و به خصوص آسیب های فضای مجازی در کشور و ضرورت پیش بینی های علمی و پیشگیری  آگاهانه در این زمینه اشاره کرد و گفت: همه کارکنان و فرماندهان عزیز نیروی انتظامی نه تنها در حریم خانواده خود باید مراقبت صحیح داشته باشند بلکه در جامعه نیز برای کاهش و پیشگیری از آسیب ها باید آگاهانه و هوشیارانه عمل کنند.

سردار اشتری گفت: نیروی انتظامی تامین کننده نظم و امنیت در داخل کشور است و در اقصی نقاط کشورمان  با خدمت صادقانه و حضور مقتدرانه برای پوشش ماموریت های متنوع و برقراری امنیت اهتمام و تلاش جدی دارد که این شاخصه اصلی کار پلیس است.

وی به فرمایش مقام معظم رهبری و عنوان افتخار آمیز «مجاهدان فی سبیل الله» برای کارکنان نیروی انتظامی اشاره کرد و افزود:کارکنان نیروی انتظامی فداکارانه و ایثارگرانه به وظایف خود عمل می کنند و در سیل اخیر نیز  نقش خود را به خوبی ایفا کردند که فرمانده معظم کل قوا  در این رابطه فرمودند نیروی انتظامی خوش درخشید.

سردار اشتری  در بخش پایانی اظهارات خود گفت: باید همه ما تلاش کنیم تا به فرمایش ولی امر مسلمانان جهان، پلیس در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم و این تکلیف مقدس و سنگینی است که اهتمام و جدیت، لازمه تحقق آن می باشد.

در ابتدای این همایش، سردار "زارعی" معاون نیروی انسانی ناجا با خیرمقدم به میهمانان، گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته برای برگزاری همایش بصیرت افزایی فرماندهان عالی رتبه ناجا ارائه کرد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون