نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/21      22:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:95


نسخه چاپی
خانواده کارکنان انتظامی پشتوانه و تکیه گاه ماموریت های موفق پلیس هستند
گروه استان ها- خراسان رضوی- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خانواده کارکنان انتظامی را پشتوانه و تکیه گاه ماموریت های موفق پلیسی دانست.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین «سید علیرضا ادیانی» در همایش بصیرت افزایی فرماندهان عالی رتبه ناجا که در مشهد برگزار شد دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت امام رضا (ع) را تبریک گفت و حضور در مشهد مقدس را در این ایام مبارک  و زیارت بارگاه ملکوتی ثامن الحجج آقا علی ابن موسی الرضا(ع) را توفیقی بزرگ دانست.

رئیس سازمان  عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی از  برنامه ریزان این همایش و اهتمام برای برگزاری این دوره در مشهد مقدس تشکر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: امیدواریم خدا سایه بلند مقام معظم رهبری را برای ما حفظ کند و لایق باشیم سرباز ولایت و مدافع حریم امنیت باشیم.

رئیس سازمان  عقیدتی سیاسی ناجا در بخش دیگری از سخنان خود به خانواده فرماندهان سختکوش نیروی انتظامی در همایش بصیرت افزایی خیر مقدم گفت و خاطر نشان کرد: ما باید قدردان حمایت ها و پشتیبانی خانواده کارکنان ناجا باشیم چرا که این همکاری ها و حمایت ها قطعا نقش موثری در موفقیت ماموریت های ناجا دارد.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون