نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      13:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:134


نسخه چاپی
سواری پژو با 246 کیلو تریاک توقیف شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 246 کیلو تریاک در بازرسی از سواری پژو 405 در شهرستان"نهبندان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان نهبندان با دریافت اطلاعاتی مبنی بر اینکه سوداگران مرگ قصد دارند محموله سنگین مواد مخدر را از مرزهای شرقی به شهرهای مرکزی کشور حمل کنند، موضوع را پیگیری و دستگیری قاچاقچیان را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران ویژه مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان به محل های از پیش تعیین شده اعزام شدند که عصر روز گذشته یک خودروی پژو 405 را که با سرعت بسیار زیاد در محور "زاهدان- نهبندان" تردد می کرد شناسایی و به راننده خودرو دستور ایست دادند.

شجاع خاطر نشان کرد: راننده خودرو با مشاهده مأموران بر سرعت خود افزود و با حرکات نمایشی قصد داشت فرار کند که پس از چند کیلومتر تعقیب و گریز، خودرو توقیف و راننده آن دستگیر شد.

وی تصریح کرد: مأموران در بازرسی از خودرو 246 کیلو تریاک کشف کردند و راننده 22 ساله آن با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون