نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      13:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:244


نسخه چاپی
مقابله هوشمندو مقتدر ناجا با ناهنجاری ها
گروه استان ها – خراسان رضوي - امام جمعه مشهد مقدس در ديدار با فرمانده ناجا با تاكيد بر پشتيباني و حمايت همه جانبه از پليس، نيروي انتظامي را در انجام وظايف و برخورد با ناهنجاري ها ، هوشمند ، با انگيزه و مقتدر و فارغ از جو سازي ها دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، آيت الله «سيداحمد علم الهدي» در ديدار با سردار"حسین اشتری" ، دهه كرامت و ميلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) را تبريك گفت.

نماينده ولي فقيه در خراسان رضوي افزود: امروز دشمن براي جداسازي مردم از نظام، دين و دينداري آنها را هدف قرار داده  است و اين حساسيت و اهميت، مسئوليت دفاع از دين و نظام اسلامي را بيشتر از پيش روشن مي سازد.

آيت الله علم الهدي خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي در انجام وظايف خود به خوبي عمل كرده و در موضوع مقابله با ناهنجاري ها، همه دستگاه ها  بايد به ياري و پشتيباني از ناجا بر خیزند تا پليس بتواند با قدرت به وظيفه خود عمل كند.

امام جمعه مشهد تصریح کرد: نيروي انتظامي در مقابله با ناهنجاري ها، هوشمندانه، با انگيزه، بدون توجه به جو سازي ها و مقتدر عمل مي كند و انتظار داريم دستگاه قضائي از كاركنان وظيفه شناس ناجا حمايت جدي و لازم را داشته باشد؛ همچنین از اقدامات و تلاش جهادي پليس رضوي براي برقراري نظم و امنيت شايسته در اين استان نيز تشكر مي كنيم.

سردار "حسین اشتری" نيز در ابتداي اين ديدار با تبريك ايام مبارك دهه كرامت، گفت: خوشبختانه همايش بصيرت افزايي فرماندهان عالي رتبه ناجا را در دهه كرامت و در آستانه ميلاد پر بركت حضرت امام رضا(ع) در مشهد مقدس برگزار كرديم و اميدواريم از فيوضات اين روزهاي سراسر نور و معرفت بهره مند شويم.

فرمانده نیروی انتظامی در اين ديدار  گزارشي از اقدامات و برنامه هاي ناجا را تشريح کرد و حمايت هاي نماينده ولي فقيه در استان خراسان رضوي از پليس را سرمايه اي گرانبها و ارزشمند و مايه افتخار  دانست.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون