نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:120


نسخه چاپی
بد حجابی، ظلم به نظام و شخصیت زن است
گروه استان ها- گلستان- نماینده ولی فقیه در استان با تاکید بر مقابله با بدحجابی، گفت: بدحجابی، ظلم به نظام و شخصیت زن است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید کاظم نورمفیدی" در خطبه های نماز جمعه گرگان، ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت ثامن الائمه امام رضا(ع) و همچنین گرامی داشت هفته عفاف و حجاب، گفت: حجاب از ضروریات دین است و ائمه اطهار (ع) همواره زنان و مردان را به عفت و پاکدامنی دعوت می کردند.

امام جمعه گرگان نقش خانواده ها را در سلامت جامعه مهم دانست و خاطرنشان کرد: فرهنگ عفاف و حجاب باید از ابتدای مراحل رشد و تکامل انسان، توسط خانواده در وجود افراد نهادینه شود.

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با تاکید بر مقابله با بدحجابی و حفظ شئونات مذهبی در سطح جامعه، تصریح کرد: بی حجابی بدترین جرم و جنایت به نظام و شخصیت زن است لذا همه سازمان های مسئول باید با برنامه ریزی هدفمند و تعامل سازنده در این حوزه مهم تلاش کنند.

پلیس پیشقدم در راه مبارزه با بدحجابی

امام جمعه شهرستان "آزادشهر" با بیان اینکه نهادهای فرهنگی و آموزشی نقش بسزایی در گسترش عفاف و حجاب دارند، گفت: فرهنگ سازی یکی از مهم ترین اولویت ها در راه مقابله با پدیده بد حجابی است.

حجت الاسلام "شهابی" ضمن تقدیر از عملکرد پلیس در حوزه عفاف و حجاب، ناجا را پیشقدم در راه مقابله با بدحجابی دانست و تصریح کرد: نیروی انتظامی در سال های اخیر برنامه های فرهنگی و آموزشی بسیار خوبی برای مقابله با بدحجابی و آسیب های مربوط به آن داشته است.

امام جمعه آزادشهر در ادامه خاطر نشان کرد: آنچه که مي تواند جامعه را از آسيب ها و ناهنجاري ها مصون داشته و حفظ کند، ترويج فرهنگ عفاف و تبيين ابعاد مختلف آن است لذا ضروریست آحاد جامعه در این راه یاریگر پلیس و دستگاه های مربوطه باشند.

حمایت امام جمعه بندرترکمن از اقدامات پلیس در حوزه عفاف و حجاب

حجت الاسلام "صالح منصوری" در خطبه های نماز جمعه شهرستان بندرترکمن، گفت: امنیت و آرامش نعمت بسیار بزرگی است که با همت و تلاش مجاهدانه جان برکفان نیروی انتظامی و به برکت خون شهدا به ارمغان آورده شده است.

وی با بیان اینکه بی عفتی و بدحجابی در نظام مقدس جمهوری اسلامی زیبنده نیست، افزود: اخیرا عده ای هنجارشکن سعی در تخریب چهره پلیس در فضای مجازی و حقیقی دارند، لذا این اندک افراد بدانند مردم و مسئولان همواره قدردان زحمات بی وقفه پلیس هستند.

امام جمعه بندرترکمن با حمایت قاطع از اقدامات پلیس در راه مقابله با هنجارشکنان، خاطرنشان کرد: امروز مردم به نیروی انتظامی اعتماد کامل داشته و از پلیس انتظار دارند با قانون شکنان قاطعانه برخورد کند.

قدردانی از تلاش های پلیس در برخورد با هنجارشکنان

امام جمعه شهرستان "رامیان" نیز ضمن گرامی داشت هفته عفاف و حجاب، اظهار داشت: زنان ایرانی در طول تاریخ خصوصا طی 40 سال اخیر نشان داده اند، پیرو مکتب حضرت زهرا(س) و حضرت زینب(س) بوده و عفت و پاکدامنی در قلب و جان آنان نفوذ کرده است.

حجت الاسلام "طاهری" با بیان اینکه پلیس در مقابله با بدحجابی برابر قانون مسئول است، گفت: همه ما قدردان اقدامات جهادی پلیس در راه برقراری نظم و امنیت و مقابله بی امان با هنجارشکنان هستیم.

گفتنی است ائمه جمعه شهرستان های علی آباد کتول، کردکوی، بندرگز، گنبدکاووس و دیگر شهرهای استان نیز حمایت قاطع خود را از اقدامات ارزشمند ناجا در حوزه عفاف و حجاب اعلام کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون