نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      14:43:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:302


نسخه چاپی
باز هم حادثه‌ای جبران‌ناپذیر
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور از تصادف منجر به فوت سرنشینان یک خودروی سواری در بزرگراه شهید خرازی خبر داد و گفت: سرعت بالای خودروی سواری و عدم توجه به جلو علت وقوع سانحه بود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد رازقی" در رابطه با تصادف منجر به فوت سرنشین خودروی 206، اظهار داشت: در ساعت 02:10 بامداد امروز در موقعیت بزرگراه شهید خرازی مسیر غرب به شرق، قبل از خروجی آزادگان پژو 206 با کامیون بنز برخورد می کند که متاسفانه منجر به فوت یک سرنشین 206 و جراحت سنگین راننده و 2 نفر سرنشین دیگر سواری پژو شد.

وی با بیان اینکه کارشناسان تصادفات پلیس راهور سرعت خودروی سواری را در لحظه برخورد 92 کیلومتر بر ساعت ثبت کرده اند، گفت: پر واضح است که خودروی مذکور به دلیل عدم توجه به جلو با کامیون بنز برخورد کرده و منجر به رقم خوردن این حادثه دلخراش شده است.

رئیس مرکز کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور در پایان افزود: با توجه به این که رانندگی در شب نیاز به دقت و هوشیاری بیشتری دارد به رانندگان توصیه می‌شود به هیچ وجه در زمان خواب‌آلودگی و کاهش سطح هوشیاری رانندگی نکنند و در همه حال به جلو وسیله نقلیه خود توجه کامل داشته باشند تا شاهد بروز این‌گونه تصادفات در سطح معابر پایتخت نباشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون