نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      15:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:307


نسخه چاپی
واژگونی سواری پژو پارس در قزوین
گروه استان ها –قزوین- رئیس پلیس راه استان از وقوع یک سانحه رانندگی و کشته شدن یک تن و مصدومیت 2 نفر در قزوین خبر داد.

سرهنگ "نصراله بیگلری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: در 19 تیر ماه سال جاری ساعت 21:00 در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک حادثه رانندگی در لاین شمالی آزاد راه "قزوین - زنجان" محدوده روستای "یحیی آباد" بلافاصله عوامل پلیس راه به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مورد نظر مشخص شد سانحه رانندگی مربوط به واژگوني يك دستگاه خودرو سواري "پژو پارس" با 2 سرنشين بوده که بر اثر آن راننده و 2 سرنشین خودرو مصدوم و توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی اعزام شدند.

سرهنگ بیگلری ضمن اشاره به اینکه متاسفانه یکی از سرنشینان خودرو به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد، عنوان داشت: کارشناسان علت این سانحه را عدم توجه به جلو ناشي از خستگي و خواب آلودگي  راننده خودرو اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان در پايان با بیان اینکه اكثر واژگوني ها از سرعت غير مجاز، خستگي و خواب آلودگي، عدم توجه به جلو و عدم توانايي در كنترل وسيله نقليه توسط رانندگان است، اذعان داشت: به طور حتم اگر چنانچه اين موارد توسط رانندگان محترم رعايت شود ديگر شاهد چنين حوادث تلخي نخواهيم بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون