نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      15:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:314


نسخه چاپی
اگر مقاومت می کردند، مصدوم می کردیم
گروه استان ها – تهران بزرگ- معاون مبارزه با سرقت های خاص از دستگیری 2 سارق زورگیر با 50 فقره سرقت، خبر داد و گفت: متهمان اظهار می داشتند اگر مال باختگان مقاومت می کردند مصدومشان می کردیم.

سرهنگ" احمد نجفی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، بیان داشت: در اواخر سال 97 با ارجاع پرونده های متعددی مبنی بر سرقت با تهدید از سوی 2 موتورسوار به اداره پنجم پلیس آگاهی، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

این مقام انتظامی بیان داشت: در تحقیقات میدانی که توسط کارآگاهان پلیس آگاهی انجام شد، تصویری از چهره متهمان به دست نیامد.

وی با بیان اینکه در بررسی های پرونده های ارجاعی مشخص شد، سرقت ها از سوی 2 موتورسوار که یکی از آنها قوی هیکل می باشد، اتفاق افتاده است، گفت: در پایش های اطلاعاتی، موتورسواران شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی به اداره پنجم دعوت شدند.

معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ، ادامه داد متهمان در تحقیقات پلیسی  ابتدا منکر هر گونه جرم ارتکابی با همکاری یکدیگر شدند که با شناسایی چهره آنان توسط مال باختگان، به سرقت در محدوده محله های سيزده آبان، خاني آباد، بوستان ولايت و نازي آباد و... اعتراف کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان در بازجوئی تکمیلی به 50 فقره سرقت اقرار و اعتراف کردند، در صورتی که مال باختگان در مقابل خواسته هایمان مقاومت می کردند با سلاح سردی که همراهمان بود، پس از مصدوم کردن آنها، اموالشان را به سرقت می بردیم.

سرهنگ نجفی در خاتمه گفت: تا کنون 16 تن از مال باختگان مورد شناسایی قرار گرفته اند، تحقیقات پلیسی برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون