نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      15:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:321


نسخه چاپی
نيروي انتظامي خط مقدم مقابله با ناهنجاري هاي جامعه // اخلاق مداري محوركار پليس
گروه استان ها – خراسان رضوي – استاد حوزه و دانشگاه درجمع فرماندهان ناجا درمشهد ،نيروي انتظامي را خط مقدم مقابله با ناهنجاري هاي جامعه دانست و بر ضرورت اخلاق مداري در كار پليس تاكيد كرد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام « ناصر  رفيعي»  در همايش فرماندهان عالي رتبه ناجا كه با حضور فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در جوار بارگاه ملكوتي ثامن الحجج (ع)برگزار شد با تبريك دهه كرامت و ميلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) گفت: مديريت بر نهاد خانواده و مهارت هاي فردي و اجتماعي اصول مهمي هستند كه ما را در پيشبرد اهداف مان ياري مي دهند.

وي افزود: در اسلام اهداف مقدس هستند و وسيله هاي رسيدن به اين اهداف نيز بايد مقدس و متعالي باشند.

رفيعي خاطر نشان كرد: خداوند تبارك و تعالي درآيات 33 تا 36 سوره فصلت قرآن به پيغمبر گرامي اسلام حضرت محمد (ص) مي فرمايند رمز موفقيت در مراقبت از 4 اصل است .

این فعال مذهبی با بیان این که اولين مورد در رابطه با صفات شخصي و خود مراقبتي است، گفت: اصل دوم برخورد با مردم و پاسخ دادن بدي ها با خوبي ها، اصل سوم مهارت صبر و بالابردن ظرفيت خود و اصل چهارم در خصوص آسيب ها و مقابله با آن و در واقع نه گفتن به شيطان  است.

استاد حوزه و دانشگاه گفت:  رعايت اين اصول براي كاركنان و فرماندهان نيروي انتظامي نيز بسيار مهم و كاربردي است چرا كه  ناجا، خط مقدم مقابله با ناهنجاري ها در جامعه است  و در هر موقعيت و شرايطي ، مردم از پليس انتظار دارند دغدغه ها و خواسته هاي شان را مرتفع كرده و پاسخگو باشد.

وی یادآور شد: حسن خلق و اخلاق مداري محور كار پليس است و اين اساس و اصل مهم بايد سرلوحه كار و حضور و خدمات رساني پليس باشد.

وي در ادامه مباحثي را در خصوص حفظ حريم و حرمت خانواده و مراقبت از خود و جامعه در برابر تهديدات و آسيب ها مطرح كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون