نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/22      18:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:374


نسخه چاپی
با تعامل یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن و دادستانی صورت گرفت؛
تشکیل شعب ویژه مبارزه با زمین خواری در استان ها
گروه ناجا- فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن از تخصیص شعبه ویژه قضائی برای مقابله با زمین خواری در استان هایی خبر داد که نرخ وقوع تعرض به اراضی دولتی در آنها بالاست.


به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جواد خردمند" در تشریح این خبر اظهار داشت: به فرماندهان یگان حفاظت در تمامی استان ها توصیه شده با تعامل ویژه ای که با دادستان مراکز استان به عنوان دبیر شورای حفظ حقوق بیت المال دارند با هماهنگی معاون املاک اداره کل راه و شهرسازی استان، در مواردی که نرخ وقوع تعرض به اراضی دولتی بالا است به تخصیص شعبه ای تخصصی در مقابله با زمین خواری اهتمام ورزند.

وی از تشکیل شعب ویژه مبارزه با زمین خواری در استان های کردستان و ایلام به منظور حفظ حقوق دولت و حراست از بیت المال خبرداد.

فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن همچنین به اجرای حکم قطعی63 مورد تخریب چهاردیواری، 11 مورد تخریب اتاقک مسقف، 5 مورد فنس کشی، یک دستگاه کانکس و یک مورد تخریب پی کنی در شهرستان دماوند اشاره و بیان کرد: اجرای این حکم قطعی و رفع تصرفات به دستور دادستانی دماوند و به وسیله یگان حفاظت استان تهران هفته گذشته صورت پذیرفته است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون