نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      12:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از4 تن تریاک
گروه استان ها– سیستان و بلوچستان- فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 4 تن تریاک و دستگیری 2 قاچاقچی در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

 

سردار" محمد قنبری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در بیان جزئیات دقیق این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به شهرستان ایرانشهر، موضوع در دستور کار تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از چندین شبانه روز رصد تحرکات اعضای این باند، سرانجام صبح روز گذشته آنها را که با 2 کامیونت ایسوز در حال جابه جایی یک محموله سنگین مواد افیونی به عمق کشور بودند، شناسایی و تحت نظر گرفتند.

سردار قنبری تصریح کرد: ماموران انتظامی پس از ساعتی کنترل نامحسوس سرانجام طی یک عملیات هماهنگ و منسجم این 2 خودرو را که در 2 مسیر متفاوت منتهی به ایرانشهر در حرکت بودند را در عملیاتی غافلگیرانه متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات ضمن دستگیری 2 قاچاقچی، در بازرسی از خودروها 4 تن و 141 کیلو و 590گرم تریاک کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند، خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون