نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      15:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:65


نسخه چاپی
165کیلو شیشه در یک عملیات مشترک پلیسی کشف شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی- فرمانده انتظامی استان از کشف 165 کیلو مواد مخدر شیشه در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و استان سمنان در شهرستان "دامغان" خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"مجید شجاع" اظهار داشت: صبح امروز مأموران پلیس خراسان جنوبی خبری دریافت کردند که قاچاقچیان مقادیری مواد مخدر صنعتی شیشه را از مرزهای شرقی وارد کشور کرده اند و در حال انتقال آنها به شهرهای مرکزی هستند که بلافاصله موضوع پیگیری و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد: ردگیری اطلاعاتی و عملیاتی مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی حاکی از این بود که حاملان مواد مخدر با 2 دستگاه خودرو از خراسان جنوبی و شهرستان "طبس" عبور کرده و به طرف شهرستان "دامغان" استان یزد در حرکت هستند که با هماهنگی مقام قضائی و فرماندهی انتظامی استان سمنان، مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان طبس به استان سمنان اعزام شدند.

شجاع افزود: مأموران انتظامی استان خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خوردوی سمند حامل مواد مخدر را در 70 کیلومتری شهرستان"دامغان" شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن 165 کیلو شیشه کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری یک متهم در همین رابطه، تصریح کرد: مأموران یک پژو 405 را نیز که خودروی سمند حامل مواد مخدر را اسکورت می کرد توقیف کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون