نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      15:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
کشف 290 کیلو حشیش در اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی شهرستان "نائین" از کشف 290 کیلو حشیش در عملیات شب گذشته ماموران انتظامی این فرماندهی و شهرستان "اردستان" خبر داد.

سرهنگ "ایرج کاکاوند" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: شب گذشته اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان خبری مبنی بر انتقال محموله مواد افیونی از شرق کشور به مقصد اصفهان را به ماموران انتظامی شهرستان "نائین" و "اردستان" اعلام کرد که بلافاصله 2 گروه مجرب وارد عمل شدند.

وی افزود: ماموران 2 دستگاه سواری سمند و یک دستگاه سواری پراید متعلق به قاچاقچیان را شناسایی و دستور ایست صادر کردند که یکی از سمند ها متواری شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سواری سمند و پراید متوقف شده راه پاکن بودند و محموله ای حمل نمی کردند ادامه داد: سمند متواری شده با سرعت زیادی در محور "نائین-اردستان" حرکت می کرد و با استفاده از دودزا و پرتاب میخ های 3 پایه در جاده قصد فرار داشت که متاسفانه با تپه های خاکی کنار محور برخورد و واژگون شد.

سرهنگ کاکاوند اظهار داشت: این سوداگر مرگ در اثر ضربه وارد شده جان خود را از دست داد و در بازرسی از خودروی وی 282 بسته حشیش به وزن 290 کیلو کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نائین با اشاره به دستگیری 3 سوداگرمرگ و توقیف 2 سواری سبک از قاچاقچیان در این عملیات خاطر نشان کرد: با قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می شود و پلیس هرگز اجازه جولان و سرکشی را به آنان نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون