نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      15:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:64


نسخه چاپی
کشف بيش از 82 ميليارد ريال کالای قاچاق در آب هاي بوشهر
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان بوشهر از کشف 82 ميليارد ريالي کالای قاچاق در آب های بوشهر خبر داد.
 
 

سردار "ولي‌اله رضايي‌نژاد" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پي ارتقاي امنيت مرزها و برخورد جدي و قانوني با مخلان اقتصادي کشور، طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزهاي دريايي استان بوشهر اجرا شد.

وي افزود: دریابانان بندر بوشهر در اجرای این طرح، در عملياتي مشترک با عوامل نیروی انتظامی و منطقه دوم دريايي سپاه پاسداران یک فروند لنج باری حامل کالای ممنوعه را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده درياباني استان بوشهر تصریح کرد: مأموران در بازرسی از لنج مذکور، 463 دستگاه گوشي، 313 دستگاه ماينر، 88 دستگاه آداپتور ماينر، 479 بطري نوشیدنی غیرمجاز، 4234 پاکت سيگار برگ، 828 کيلو و 500 گرم تنباکو ميوه‌اي، 258 عدد ساعت مچي هوشمند و 40 دستگاه تبلت به ارزش 82 ميليارد و 979 ميليون و 480 هزار ريال از قاچاقچیان کشف کردند.

سردار رضايي‌نژاد تصریح کرد: در اين رابطه، 2 قاچاقچی دستگير و با تشکيل پرونده به همراه کالاهای مکشوفه به مراجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده درياباني استان با تقدير از تعامل و همکاري فرماندهي انتظامي و منطقه دوم دريايي سپاه پاسداران استان بوشهر اظهار اميدواري کرد: با تلاش همه جانبه با پديده قاچاق قاطعانه مبارزه می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون