نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      15:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:127


نسخه چاپی
دیپلماسی فعال پلیس بین الملل ناجا در فرانسه
گروه ناجا - جانشین پلیس بین الملل ناجا که به منظور شرکت در اجلاس بازبینی مواد قانونی اساسنامه اینترپل به پاریس سفر کرده با دبیرکل سازمان اینترپل و دیگر مقامات شرکت کننده دیدار و گفت و گو کرد.
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کاظم مجتبایی" که به منظور شرکت در اجلاس بازبینی مواد قانونی اساسنامه اینترپل به پاریس سفر کرده بود با "یورگن اشتاک" دبیرکل سازمان اینترپل و دیگر مقامات شرکت کننده در این کارگروه دیدار و گفت و گو کرد.

وی درباره این دیدار توضیح داد: هیئت اعزامی از پلیس بین الملل ناجا، توانست با ارائه پیشنهادات سازنده و موثر یکی از هیئت های فعال در این نشست باشد.

جانشین پلیس بین الملل ناجا تصریح کرد: کارگروه تعیین ابعاد حقوقی و شناسایی خلاءهای قانون در اساسنامه اینترپل، با شرکت نمایندگان پلیس های بیش از 50 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران برگزار و در این نشست، هیئت ایرانی توانست با طراحی کامنت های هوشمندانه مورد تقدیر قرار گیرد.

سردار مجتبایی همچنین یادآور شد: در حاشیه این اجلاس دو روزه، هیئت اعزامی ضمن دیدار با دبیر کل سازمان اینترپل، با "مری رودریگز" رئیس اداره حقوقی اینترپل و نمایندگان کشورهای کانادا، ایتالیا، روسیه، ژاپن، چین و هندوستان، پیرامون روابط دو جانبه و مسائل مورد نظر به ویژه تبادل تجربیات در حوزه‌های علمی و فناوری و استرداد و انتقال مجرمان و محکومان نیز گفت و گو کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون