نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      15:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:341


نسخه چاپی
مرگ دلخراش راننده تريلي و شاگردش در شعله های آتش
گروه استان ها – خراسان رضوي – واژگوني يك دستگاه تريلي حامل سوخت بنزين در محور " داورزن - سبزوار " ، راننده و شاگرد اين خودروي سنگين را به کام مرگ کشاند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ " جمشيد بدري " فرمانده انتظامی شهرستان داورزن در تشریح اين حادثه گفت : ساعت 13:20  روز گذشته واژگوني تريلي حامل سوخت بنزين و آتش گرفتن اين خودرو در محور "  داورزن–  سبزوار " به مرکز فوریت های پلیسي 110 اعلام شد و بلافاصله ماموران انتظامی  پاسگاه انتظامي «باشتين» به همراه گشت پلیس راه و عوامل امدادی برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی های صورت گرفته در محل حادثه مشخص شد خودروي  تريلي حامل سوخت  بنزين که از سمت شاهرود به سبزوار در حال حرکت بوده در 5 كيلومتري روستاي ريوند  از جاده منحرف و واژگون شده است .

بدري  تصریح کرد : متاسفانه در این حادثه  تريلي دچار حریق شده و راننده و شاگرد اين خودروي سنگين  در شعله هاي سوزان‌آتش گرفتار شدند و به طرز وحشتناكي جان خود را از دست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن خاطر نشان کرد : کارشناس پلیس راه علت حادثه را  خواب آلودگي راننده  وناتوانی  در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده است.

وی  با بیان این که بزرگترین حوادث رانندگی همیشه در اثر کوچکترین بی احتیاطی ها اتفاق می افتد؛ خاطر نشان کرد: خستگی و خواب آلودگی در تصادفات جاده ای قربانیان زیادی می گیرد که کاربران جاده ای ضمن توجه به این نکته و استراحت کافی در طول مسیر می توانند از این حوادث جلوگیری كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون