نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:278


نسخه چاپی
مسمومیت ۱۰ نفر بر اثر نشت گاز در ولنجک
گروه استان ها – تهران بزرگ- جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از مسمومیت 10 نفر بر اثر نشست گاز در یک ساختمان 56 واحدی در ولنجک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "جلیل موقوفه‌ای" با اعلام خبر نشت گاز در یک ساختمان 56 واحدی در ولنجک اظهار داشت: صبح روز گذشته عوامل اورژانس در تماس با پلیس 110 اعلام کردند 2 نفر به دلیل نشت گاز در منزل مسکونی خود در ولنجک مسموم شده‌اند.

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت عنوان کرد: ظاهراً یکی از این افراد مسموم در تماس با اورژانس ماجرا را اعلام و پس از تماس از هوش رفته بود که پلیس 110 نیز به سرعت در محل حاضر شد.

وی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه نشان داد ساختمان مذکور دارای 56 واحد مسکونی است و مأموران با توجه به استنشاق گاز در  راهروها برای تخلیه تمام سکنه از داخل واحدها اقدام کردند.

موقوفه‌ای خاطر نشان کرد: ساکنان 5 واحد از 56 واحد درب منزل خود را باز نکردند که مأموران با توجه به حساسیت موضوع درب این واحدها را تخریب و 8 نفر را که حالشان وخیم بود به بیرون از ساختمان هدایت کردند.

وی با اشاره به مسمومیت 10 نفر در این حادثه، گفت: مصدومان شامل 2 آقا 60 ساله، یک آقا 40 ساله، 4 خانم 30 تا 40 ساله و 3 کودک 8 تا 9 ساله هستند که کلیه مسمومان برای ارائه خدمات پزشکی به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گفته موقوفه‌ای تمامی واحدهای این ساختمان از سکنه تخلیه و عوامل آتش‌نشانی در حال بررسی علت نشت گاز هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون