نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      17:4:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
کشف 120کیلوگرم گوشت آبزیان غیرمجاز در غرب تهران/ پلمب یک رستوران به جرم فروش و پخت آبزیان غیرمجاز
گروه استان‌ها – تهران بزرگ – رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت، با اشاره به پلمب یک واحد صنفی اغذیه فروشی در غرب تهران، گفت: مالک این رستوران، برای مشتریانش گوشت آبزیان غیرمجاز را پخت می‌کرد.

سردار "علي ذوالقدري" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت شهروندان ساکن محدوده غرب تهران در خصوص فعالیت غیرقانونی یک رستوران در این محدوده، ماموران  جهت بررسی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی، عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که مالک و متصدیان این رستوران اقدام به پخت آبزیان غیرمجاز می‌کند که با هماهنگی از سوی دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 19 تهران، کارشناسان دانشکده دامپزشکی و سازمان تغزیرات این واحد صنفی پلمب شد.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده 3 کارتن و 2 کیسه نایلونی حاوی20 کيلوگرم صدف، 70کيلوگرم خرچنگ، 21کيلوگرم گوشت کوسه و 15کيلوگرم گوشت هشت پا، کشف شد که بنا به گفته مالک رستوران از شهرستان‌های جنوبی کشور به تهران منتقل شده بود.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: بر اساس هماهنگی با دادستان تهران، این میزان گوشت‌ مکشوفه در محل معدوم و برای متصدی واحد صنفي مذکور اخطار پلمب 7 روزه صادر شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون