نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      17:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
300فقره سرقت در پرونده سارقان داخل خودرو در "کرج"
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سارقان سابقه دار داخل خودرو که اقدام به 300 فقره سرقت در مناطق مختلف کرج کرده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت: درپي ارجاع يک فقره پرونده 2 سارق مرد و زن سابقه دار داخل خودرو از کلانتری 19 باغستان به پایگاه دوم پلیس آگاهی استان البرز تحقیقات در خصوص سایر جرایم و تعداد سرقت های آن ها در دستور کار این پایگاه  قرار گرفت.

سردار محمدیان گفت: با توجه به سابقه دار بودن متهمان احتمال این که به صورت باندی اقدام به سرقت می کنند بسیار زیاد بود؛ بنابراین طی چندین جلسه بازجویی در مواجهه با مدارک و مستندات موجود به ناچار اعتراف کردند که با تشکیل یک باند 3 نفره تا کنون اقدام به300 فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهر کرج کرده و اموال سرقتی را به2 مالخر که با آن ها همکاری می کردند، فروخته اند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان همدست آن ها که سابقه سرقت منزل داشته و از سوی مراجع قضائی نیز تحت پیگیری بود و 2 مالخر اموال مسروقه در مناطق مختلف کرج دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیر زیادی اموال مسروقه اعم از گوشی تلفن همراه، دوچرخه و لوازم کارگاهی و خانگی کشف شد.

وی تصریح کرد : با تلاش کارآگاهان تاکنون 180 نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد و علاوه براین اقدامات ، مشخصات اموال مکشوفه نيز در سيستم "نما" برای شناسايي اموال مسروقه از سوی مال باختگان ثبت شده است که نتایج آن به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان گفت: هم افزایی بین پلیس و مردم نقش چشمگیری در کاهش جرایم دارد و اطلاع دادن موارد مشکوک از طریق تماس شهروندان با مرکز فوریت های 110 و ارتباط با پلیس از طریق سامانه 197 گام مهمی در افزایش امنیت جامعه خواهد بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون