نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:154


نسخه چاپی
کشف بیش از 161 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس البرز و کرمان
گروه استان ها- البرز- رئیس پلیس مواد مخدر استان از کشف 161 کیلو و 800 گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر استان های البرز و کرمان و دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ "علی عسکری" در تشریح این خبر گفت: در پي انجام اقدامات اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روي عناصر حمل و نقل مواد مخدر مشخص شد ،  فردی با استفاده از يک دستگاه خودرو پژو 405 مقادير قابل توجهي مواد مخدر از استان های شرقی کشور را خريداري و در حال انتقال به استان کرمان است.

وی گفت: بلافاصله موضوع به پليس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع داده شد و اکيپی از ماموران پليس با پشتيباني و هدايت اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به محور مواصلاتي باغين -کرمان اعزام و با رصد و پايش خودروهاي عبوري موفق به شناسایی خودرو متهم شدند .

این مقام انتظامی افزود : متهم حین تردد در محور مذکور قصد تغییر مسیر را داشت که تحت تعقیب ماموران به بیابان های اطراف متواری که با تعقیب و گریز پلیس و در نهایت با شلیک چند تیر هوایی خودرو متوقف و راننده به صورت پیاده اقدام به فرار کرد که ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح و شلیک تیر به پا او را متوقف و دستگیر کردند .

عسگری ادامه داد: در بازرسي از خودرو ، 161 کيلو و 800 گرم مواد مخدر ترياک کشف و به همراه  متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان منتقل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون