نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/23      14:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
سانحه رانندگی در گلستان 2 کشته بر جای گذاشت
گروه استان ها- گلستان- رئیس پلیس راه فرماندهي انتظامی استان گفت: برخورد 2 دستگاه موتورسيكلت با يكديگر در محور گميشان به بندر تركمن 2 كشته و 3 مصدوم بر جاي گذاشت.
 

سرهنگ "علی عبدی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تصادف 2 دستگاه موتورسيكلت در محور گميشان به بندرتركمن، بلافاصله ماموران پلیس راه و عوامل امدادي به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل مشاهده شد، 2 دستگاه موتورسيكلت با يكديگر برخورد که به دليل شدت جراحات وارده 2 نفر در دم فوت و 3 نفر دیگر به شدت مجروح که توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه گلستان با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان علت این حادثه سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ يكي از موتور سيكلت ها اعلام شده است، خاطرنشان کرد: در تصادفات موتورسيكلت بيشترين ضربه به سر راكب و سرنشينان اين وسيله نقليه وارد می شود كه استفاده از كلاه ايمني باعث كاهش ضربات گردیده لذا از همه راكبان موتورسوار تقاضا مي شود با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگي كرده و از انجام حركات نمايشي و خطر آفرين خودداري كنند تا شاهد اينگونه حوادث ناگوار نباشيم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون