نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      10:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
نیروی انتظامی تنها نقش آفرین عرصه عفاف و حجاب / بقیه دستگاه ها کجای کار هستند؟!
گروه استان ها ـ سمنان ـ نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به این که در برخورد با بی حجابی و فراگیرشدن بحث عفاف و حجاب تنها شاهد نقش آفرینی نیروی انتظامی هستیم گفت: بقیه دستگاه های متولی که موظف به مبارزه با فساد فرهنگی هستند، کجای کار قراردارند؟!

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله سید محمد شاهچراغی در جمع مردم سمنان ضمن گرامی داشت هفته حجاب و عفاف بر لزوم ورود هر چه بیشتر دستگاه های دولتی برای مبارزه با بی حجابی تاکیدکرد.

امام جمعه سمنان اظهارداشت: رعایت حجاب، قانون کشور است و ما انقلاب کردیم تا حجاب رضاخانی نداشته باشیم و همه با حیا باشند اگر دنبال ترویج بی بند و باری بودیم انقلاب نمی کردیم.

آیت الله شاهچراغی با بیان این که بی حجابی ریشه خارجی دارد و بیگانگان در این قضیه دخیل هستند افزود: 26 دستگاه مامور مبارزه با فساد فرهنگی در کشور شده اند اما کمتر شاهد همکاری نهادهای مربوطه هستیم.

وی با اشاره به این که در برخورد با بی حجابی و فراگیرشدن حجاب و عفاف تنها شاهد نقش آفرینی نیروی انتظامی هستیم خاطرنشان کرد: بقیه دستگاه های متولی که موظف به مبارزه با فساد فرهنگی هستند کجای کار قراردارند؟!

عضو مجلس خبرگان رهبری با طرح این سوال که دولت چرا از ادارات و دستگاه ها شروع نمی کند؟! گفت: مسئولان حوزه عفاف و حجاب کم کارند و خانواده ها دچار مشکل شده اند.

آیت الله شاهچراغی همچنین ضمن توصیه و دعوت عموم مردم به حفظ وحدت اظهارداشت: وحدت در سایه قرآن، ولایت و ایمان بسیار ارزشمند است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون