نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      9:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:96


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
دشمنان در خواب هم از اقتدار و عظمت ایران در هراس هستند
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: در طول 40 سال عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران هیچ یک از توطئه های دشمنان نتوانسته در عزم راسخ مردم خللی وارد کند و دشمنان حتی در خواب هم از اقتدار و عظمت ایران در هراسند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در مراسم تکریم و معارفه روسای ادارات اجتماعی، مهندسی و دفتر تحقیقات یگان های ویژه ناجا با تاکید بر ضرورت مشورت پذیری از دلسوزان نظام و انقلاب گفت: به حول و قوه الهی امروز روحیه جهادی و ولایت مداری در یگان های ویژه ناجا وجود دارد و آحاد فرماندهان و کارکنان با انگیزه، علاقه، عشق به نظام و ولایت برای پیشبرد اهداف تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه یگان ویژه در مسیر رشد و حرکت است، افزود: بحمدالله فضای هماهنگی و همدلی در یگان ویژه حاکم است و باید با اراده و تلاش روزافزون مأموریت ها را پیش ببریم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا جدیت و اهتمام در شناسایی و پرورش استعدادهای درونی را یکی از وظایف مهم و بلندمدت مدیران دانست و عنوان کرد: پلیس علمی کشور باید بر پایه خلاقیت و نبوغ اسلامی ایرانی و با تصمیم گیری بر اساس مقررات و توانمندی به کشور و هموطنان خود خدمت کند.

سردار کرمی با بیان اینکه شرح صدر، ریشه رعایت اخلاق در مدیریت اسلامی به‌شمار می آید، گفت: یک مدیر موفق کسی است که در راستای انجام امور محوله و اعمال مدیریت از بصیرت و آگاهی بالایی برخوردار باشد تا با بهره گیری از آن بتواند در رسیدن به اهداف همواره موفق عمل کند.

اين مقام ارشد انتظامي ادامه داد: بینش سیاسی، حسن خلق، قاطعیت، مدارا کردن، انتقاد پذیری، امید و صبر از دیگر شاخصه های مدیریت اسلامی است که فرماندهان باید آنها را همواره در روند اعمال مدیریت خود مد نظر قرار دهند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا تواضع را یکی از مهمترین صفات بندگان خاص خدا و یک مدیر خوب عنوان و اظهار داشت: بندگان خاص خداوند کسانی هستند که بر روی زمین متواضعانه قدم بر می دارند و مومن واقعی کسی است که دیگران از وجود او خسته نشوند و با قاطعیت در پیشبرد اهداف مصصم و صاحب نظر باشد.

سردار کرمی جایگاه و موقعیت یگان ویژه را در بین مردم و مسئولان ارشد کشوری بسیار ارزشمند دانست و گفت: امروز با تمام سختی هایی که در این مسیر وجود دارد، توانستیم یگان ویژه را به جایگاه مطلوبی برسانیم، جایگاهی که در نگاه فرماندهان نیروهای مسلح بسیار برجسته است.

وی با بیان اینکه مدیریت و مشورت دو ابزار کارآمد فرماندهی است، تصریح کرد: يگان ويژه مظهر اقتدار، امنيت، آرامش و اخلاق در جامعه است و با حرفه اي بودن و مجهز به امكانات روز و دانش بنيان به انجام ماموریت های خود مي پردازد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه تلاش خستگی‌ناپذیر و فعالیت مجدانه برای خدمت‌رسانی به مردم از خصوصیات بارز اخلاقی همه کارکنان یگان ویژه است، اظهار داشت: برای حفظ و توسعه امنیت کشور به روحیه جهادی و کوشش مستمر نیاز است؛ داشتن تفکر ارزشی اولویت کار در خدمت به مردم است و روحیه انقلابی و جهادی و اعتقاد ولایی، جلوه اقتدار پلیس اسلامی محسوب می شود.

وی تاکید کرد: در طول 40 سال عمر با برکت جمهوری اسلامی ایران هیچ یک از توطئه های دشمنان نتوانسته در عزم راسخ ملت خللی وارد کند، امروز در جایگاهی قرار گرفته ایم که دشمنان حتی در خواب هم از اقتدار و عظمت ایران در هراسند چراکه جوانان ما با روحیه انقلابی دوران دفاع مقدس با امید به آینده مسیر را با پیشرفت و ترقی طی می کنند.

سردار کرمی با اشاره به تکریم و معارفه چند تن از روسا و مدیران یگان های ویژه ناجا گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مکررا در فرمایشات خود به موضوع انقلابی بودن، انقلابی عمل کردن و انقلابی ماندن اشاره کرده اند و این بدان معنا است که هر کس در هر منصب و مسئولیتی باید خود را مدیون و وامدار انقلاب و خون شهدا بداند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون