نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      10:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:144


نسخه چاپی
دستگیری سارق داخل خودرو با 30 فقره سرقت
گروه استان‌ها- فارس- فرمانده انتظامي شیراز از دستگيري سارق حرفه اي محتویات داخل خودرو با 30 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "دلاور القاصی مهر" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح این خبر گفت: در پي اعلام يك فقره سرقت داخل خودرو در خيابان "والفجر" اين شهرستان، ماموران تجسس دايره مبارزه با سرقت کلانتری "31 جنت" اين فرماندهي، شناسايي و دستگيري سارق یا سارقان احتمالی را در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران کلانتری با بررسي های میدانی و با افزايش گشت زني های هدفمند در محدوده سرقت، موفق شدند فردي را حين سرقت از يك سواري پرايد دستگير و به مقر انتظامی انتقال دهند.

سرهنگ "القاصی مهر" با اشاره به اینکه متهم چند مورد سابقه كيفري را در پرونده خود دارد، تصریح کرد: فرد دستگیر شده در بازجويي هاي علمي پليس به 30 فقره سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو اعتراف كرد.

فرمانده انتظامي شهرستان شیراز با بیان اينكه متهم پس از انجام تحقيقات تكميلي تحويل مراجع قضائي شد از شهروندان خواست با رعايت تدابير پيشگيرانه از سرقت مانند نصب سيستم دزدگير و استفاده از قفل و تجهيزات ضد سرقت، سارقان را در انجام عمل مجرمانه ناكام بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون