نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      10:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:213


نسخه چاپی
3 قاچاقچی مواد مخدر در مرزهاي جنوبي سيستان و بلوچستان دستگیر شدند
گروه ناجا - معاون هماهنگ ‌كننده مرزباني استان سیستان و بلوچستان از كشف 464 كيلوانواع موادمخدر و دستگیری 3 قاچاقچی در مرزهای جنوبی استان خبر داد.
 

سرهنگ "محمدعلي محمدي" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان با انجام اقدامات اطلاعاتي از قصد چند باند بزرگ قاچاق موادمخدر مبنی بر انتقال محموله به داخل کشور مطلع شدند که با برنامه‌ريزي عملياتي و دقیق به تشدید پوشش منطقه پرداختند.

وی افزود: مرزبانان پس از شناسايي مسيرهاي عبور و مخفيگاه قاچاقچيان، در قالب تيم‌هاي ‌‌پوششي و عملياتي به اجراي كمين پرداخته و موفق شدند، ضمن توقیف 2 دستگاه خودرو و دستگیری 3 قاچاقچی، 464 كيلو و 800گرم انواع موادمخدر شامل 415 كيلوگرم ترياك و 49 كيلو و 800 گرم حشيش به همراه مقادیری سلاح و مهمات را از قاچاقچیان کشف کنند.

معاون هماهنگ‌كننده مرزباني استان سيستان و بلوچستان ضمن تشكر از همكاري نهادها و دستگاه هاي امنيتي تصريح کرد: سوداگران مرگ، قاچاقچيان و متجاوزان بدانند كه مرزداران استان سيستان و بلوچستان با همكاري ساير نهادهاي اطلاعاتي و امنيتي و با همیاری مرزنشينان غيور با وحدت و اعتقاد قلبي به حفظ حريم امنيتي مرزهاي جمهوري اسلامي ايران پرداخته و مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غيرقانوني در مرزها مقابله مي‌کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون