نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      11:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:287


نسخه چاپی
کشف کالای قاچاق در یک عملیات مشترک
گروه استان ها - کردستان - فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف مقادیری انواع کالای خارجی قاچاق در یک عملیات مشترک خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،  سردار " علی آزادی "در جزئیات این خبر، گفت : در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، ماموران پلیس آگاهی کردستان در یک عملیات مشترک با همکاری ماموران پلیس استان مرکزی از جابه جایی مقادیری کالای قاچاق توسط یک دستگاه کامیون کشنده مطلع و موضوع را در دستور کارخود قرار دادند.

وی افزود : ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی در محورهای مواصلاتی استان مرکزی مستقر و با شناسایی کامیون کشنده مورد نظر آن را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان، اظهار داشت: در بازرسی از خودروی مذکور630 کارتن ظروف شیشه ای ، 9 کارتن جاعینکی و2دستگاه ماشین ظرفشویی خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی که به مقصد پایتخت بارگیری شده بودکشف شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده است ، تصريح کرد:کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بالغ بر 4 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده اند.

سردارآزادی در پایان گفت: پلیس در راستای مبارزه با پدیده شوم قاچاق در اقصی نقاط ایران اسلامی با چشمی بینا و اشراف اطلاعاتی با هنجار شکنان اقتصادی مبارزه خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون