نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      13:52:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:276


نسخه چاپی
همه روزه شاهد جانفشانی و ایثارگری های ماموران پلیس در کشور هستیم
گروه استان ها- یزد- رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: همه روزه شاهد جانفشاني و ايثارگری های ماموران نیروی انتظامی در دفاع از ارزش هاي انقلاب هستيم.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در دیدار با خانواده شهید "ایرج صفاری" که با حضور خدام حرم حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) انجام شد ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این شهید بزرگوار خاطرنشان کرد: آن چه که به اين کشور عزت و عظمت داده و سلاح بازدارنده و خاري در چشم دشمنان شده ، زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهيدان است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه خانواده معظم شهدا پرچمداران فرهنگ ايثار و مقاومت هستند گفت: امروز همه به جانفشاني های شهدا غبطه می خورند چرا که امنیت و آرامش کشور مرهون خون پاک این عزیزان است.

سردار شرفی با بیان اینکه پاسداشت خون شهدا امانتی سنگین است که بر عهده ما گذاشته شده، افزود: شهدا انسان هاي ايثارگر و مخلصی بودند که از جان خود گذشتند تا امنيت و آرامش را براي مردم و انقلاب اسلامی به ارمغان بياورند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امروز در شهادت همچنان بر روی کارکنان نیروی انتظامی باز است خاطرنشان کرد: همه روزه شاهد جانفشاني و ايثارگری های ماموران پلیس در جاي جاي كشور در دفاع از ارزش ها و آرمان‌هاي انقلاب اسلامي هستيم .

سردار شرفی در این دیدار ضمن رسیدگی به مشکلات خانواده شهید صفاری از 2 فرزند و پدر این شهید بزرگوار دلجویی کرد.

گفتنی است شهید سرگرد "ایرج صفاری" جانشین ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد، آذرماه سال گذشته در درگیری با اشرار و قاچاقچیان جان خود را از دست داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون