نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      14:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:282


نسخه چاپی
سارق اماکن خصوصی در بابل دستگیر شد

گروه استان ها- مازندران- جانشین فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق اماکن خصوصی با 30 فقره سرقت در شهرستان بابل خبر داد .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسن مفخمی شهرستانی" درباره جزئیات این خبر، گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت از اماکن خصوصي، قطعات داخلی خودرو و ادوات کشاورزي در سطح شهرستان بابل، موضوع در دستور کار انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی بابل با اقدامات اطلاعاتی و تقویت گشت های کنترلی در حوزه های استحفاظی کلانتری های آن شهرستان، سارق را شناسایی کردند.

سرهنگ مفخمی، تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی ضربتی متهم دستگیر شد و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 30 فقره سرقت، شامل سرقت از اماکن خصوصی، اموال داخلی خودرو و ادوات کشاورزی موجود در باغات و مزارع این شهرستان اعتراف کرد.

وی از کشف مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه از مخفیگاه متهم خبر داد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و تحقیقات پلیس در این ارتباط ادامه دارد.

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که رعایت مسائل امنیتی، هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهمترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می روند به مردم و شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و افرادی که بی جهت در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون