نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      14:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:154


نسخه چاپی
سقوط پسر 11 ساله در کانال آب
گروه استان‌ها – اصفهان _ فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از غرق شدن یک پسر 11 ساله بر اثر سقوط در کانال آب روستای "فیض آباد اژیه" خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا خدادوست" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، با اعلام اين خبر گفت: در پي اعلام مركز فوريت‌هاي پليسي 110 مبني بر غرق شدن پسري 11 ساله در روستاي "فيض آباد اژيه" بلافاصله ماموران انتظامي کلانتري اژيه براي بررسي موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

اين مقام انتظامي افزود: با حضور ماموران پليس و تيم‌هاي امدادي در محل مورد نظر مشخص شد، پسر 11 ساله همراه پدر خود براي کار کشاورزي به محل آمده بودند که پدر حين انجام کار از فرزندش غافل شده و دقايقي بعد متوجه فقدان فرزندش می شود.

وي با بیان اینکه با آثار به جا مانده از این کودک مشخص شد، وي در کانال آب سقوط کرده است، گفت: با تلاش يگان‌هاي امدادي و ماموران انتظامي سرانجام جسد پسربچه 11 ساله از آب بيرون آورده شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان در پايان ضمن ابراز تاسف از وقوع اين حادثه تلخ و دردناک به والدين توصيه کرد: در حاشيه رودخانه ها و کانال هاي آب کشاورزي نکات ايمني را رعايت کرده و مراقب فرزندان خود باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون