نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      15:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:260


نسخه چاپی
2 کشته بر اثر سقوط خودرو در کانال آب
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان از جان باختن 2 نفر و مجروح شدن یک نفر در حادثه سقوط خودروی سواری در کانال آب محور خبر داد.

سرهنگ"حسین پورقیصری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: کارشناسان پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان شب گذشته در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر سقوط یک دستگاه خودروی سواری هیوندای در کانال آب بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی صورت گرفته توسط کارشناسان مشخص شد این خودرو در حال عبور از محور روستایی "زنهرد- اشترجان" بوده که به علت نا معلومی از جاده منحرف و در کانال آب سقوط می کند.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در این حادثه 2 نفر از سرنشینان خودرو فوت و یک نفر نیز مجروح شده و توسط تیم های امدادی به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ پورقیصری با بیان اینکه علت این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: بیشترین حوادث جاده ای مربوط به عدم رعایت سرعت مطمئنه، عدم توجه رانندگان به جلو و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خستگی و خواب آلودگی است که در این خصوص به رانندگان توصیه می کنیم از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کرده و با آرامش، تمرکز بالا و رعایت سرعت مطمئنه به رانندگی بپردازند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون