نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/4/24      15:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:294


نسخه چاپی
نام "ناجا" تداعی کننده امنیت است

گروه ناجا ـ رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: هر زمان و هر مكان که صحبت از امنيت به ميان مي آيد، نام نيروي انتظامي در اذهان تداعی می شود.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس،حجت الاسلام و المسلمین "محسن قرائتی"در جمع کارکنان یگان های ويژه ناجا با قدردانی از تلاش ها و خدمات خالصانه ماموران یگان ویژه، تفکر انقلابی، روحیه جهادی و اعتقاد ولایی را جلوه اقتدار پلیس اسلامی عنوان و اظهار کرد: کارکنان یگان ویژه به عنوان سربازان ولایت و پاسداران حریم امنیت، خط شکن تامین امنیت هستتند و در گذر از مراحل مختلف و مقابله هوشمندانه با جریان فتنه ثابت کرده اند که خدمتگزار مردم، ولایت و امنیت هستند.

وی، نیروهای مسلح را طلایه داران امنیت و آرامش معرفی کرد و افزود: مردم ولی نعمتان  ما هستند و این افتخاری بس  بزرگ است که بتوانید به این ملت مومن، معتقد و مقید به اصول اسلامی و انقلابی به خوبی و شایستگی خدمت کنید و با این خدمات برای خود توشه آخرت جمع کنید. 

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به وجود  امنیت پایدار و مطلوب جامعه به همت پلیس،بیان کرد: هر زمان و هر مكان که صحبت از امنيت به ميان مي آيد، نام نيروي انتظامي در اذهان تداعی می شود.حضور یگان ویژه در بدنه نيروي انتظامي، نعمت است و اين يگان ارزشمند، از مجموعه نيروهایي توانمند،مومن و انقلابی تشکیل شده که همواره با حضور خود لرزه  براندام دشمنان انداخته است.

وي با اشاره به نقش یگان ویژه ناجا در برقراري و حفظ نظم و امنيت در كشور،این یگان را امين نظم و امنيت دانست و افزود:یگان ویژه یک نهاد انقلابی و جهادی می باشد و با وجود نیروهای جوان و مومن،جسور و آینده نگر است که  نقش این نیروی ولایی نمود پيدا مي كند، عزیزان ارزش کار خود را بدانید و بدان افتخار کنید.

حجت الاسلام و المسلمین  قرائتی در ادامه، جامعه محوري،دانش بنياني و عمل گرايي را از شاخصه هاي پليس خدمتگزار خواند و با تاکید بر ارتقاء سطح علمی و دانش روز در کنار وظایف ذاتی، خاطر نشان کرد:  بزرگترین عبادت خدمت به خلق خدا است.

وی با اشاره به تهدیدات و توطئه های دشمنان از اول انقلاب تا کنون و نقش برآب شدن تمام نقشه های آنان با حضور جسورانه و حماسی مردم  در صحنه، خاطر نشان کرد: پليس بايد  چهره اي از خود به نمايش بگذارد كه مصداق واقعي"يارمهربان مردم"  باشد. 

وی در پایان عزت و آبروی امروز کشور در جهان را از برکت امام (ره)،  وجود مقام معظم رهبری، خون شهدا و  هوشیاری نیروهای مسلح کشور دانست و بیان کرد: در واقع حضور پربرکت و فعال شما عزیزان در كاهش منحني جرايم در افزايش امنيت و آرامش خاطر مردم بسيار حائز اهميت است. #


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون